Wykonujemy również badania lekarskie pracowników ochrony fizycznej. W ich zakres wchodzi:

  • Badanie okulistyczne,
  • Badanie psychiatryczne,
  • Badanie psychologiczne,
  • Badanie prowadzone przez lekarza uprawnionego do wydawania osobie ubiegającej się o wpis lub posiadającej wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej,
  • Orzeczenie lekarskie o zdolności fizycznej i psychicznej do wykonywania zadań pracownika ochrony fizycznej.

Wykonanie badań okulistycznych oraz psychologicznych powierzamy zewnętrznym podmiotom, z którymi współpracujemy. Oczywiście możliwe jest także wykonanie tych badań we własnym zakresie i dostarczenie odpowiednich zaświadczeń na wizytę do lekarza uprawnionego do wydawania orzeczeń lekarskich o zdolności fizycznej i psychicznej do wykonywania zadań pracownika ochrony fizycznej.

Maksymalna cena usług w tym zakresie jest regulowana urzędowo i wynosi dla kompletu badań lekarskich 250 zł oraz psychologicznych 100 zł.

Cennik usług związany z badaniami pracowników ochrony fizycznej

Usługa Cena
Badanie okulistyczne 65,00
Badanie psychiatryczne 85,00
Badanie psychologiczne 100,00
Badanie lekarza uprawnionego do wydawania orzeczeń lekarskich o zdolności fizycznej i psychicznej do wykonywania zadań pracownika ochrony fizycznej 100,00
KOMPLET 350,00

W przypadku zlecenia przez firmę badań pracowników ochrony fizycznej dla grupy osób większej niż 5, ceny ustalane są indywidualnie. Zachęcamy również do śledzenia oferowanych przez nas promocji.